[2019]  [2018]  [2017]  [2016]  [2015]  [2014
[2013]  [2012]  [2011]  [2010]  [2009]  [2008]  [2007]  [2006]  [2005]  [2004]  [2003]  [2002

Draudikų lygos čempionai 4 metus iš eilės - "Compensa"!
2015-04-29

Balandžio 28 d., antradienį, vykusiame 2015 m. Lietuvos draudikų Asociacijos krepšinio taurės varžybų finale "Compensa" krepšininkai 1 taškų persvara nugalėjo bendrovės "If P&C Insurance filialas" komandą. Jau ketvirtus metus komanda laimi pirmąją vietą!

Finale "Compensa" rinktinė, kurioje žaidė gyvybės ir negyvybės draudimo atstovai, priešininkus nugalėjo rezultatu 65:64.

"Draudikų taurės 2015" turnyre iš viso dalyvavo septynios krepšinio komandos šių draudimo įmonių: "Compensa", "Balto link", "Lietuvos draudimas", "BTA draudimas", "PZU Lietuva", "IF draudimas", "ERGO".

Draudikų lygis čempionatas antradienio vakarą sukvietė visus krepšinio mėgėjus stebėti pačių svarbiausių rungtynių – finalo. Jame į akistatą stojo „If P&C Insurance filialas”prieš “Compensos” ekipą. Po itin atkaklios mačo pabaigos „If P&C Insurance filialas“, iššvaistęs solidžią persvarą, turėjo pripažinti „Compensos“ pranašumą vieno taško skirtumu rezultatu 64:65.

Trečiąjį kėlinį ir vėl tolimu metimu pradėjo D. Bimba, tuo pačiu atsakė L. Žilinskas. Tiesa, didesnio spurto svečiams suorganizuoti nepavyko -„If P&C Insurance filialas” ne tik sėkmingai išlaikė saugų pranašumą, bet ir jį didino (48:28). Puikią sportinę formą šį vakarą, kaip ir visą sezoną, demonstravo „If P&C Insurance filialo” lyderis D. Bimba, įpusėjus trečiajam kėliniui savo sąskaitoje turėjęs jau 31-ą tašką. Po trisdešimties žaidimo minučių – 55:35.

Ketvirtojo kėlinio scenarijus taip pat nesikeitė – tolimą metimą smeigė D. Bimba. Tiesa, tuo pačiu atsakė ir V.Petrauskas, tačiau įtakos rezultatui tai neturėjo. „Compensai“, galvojant apie pergalę, reikėjo kardinaliai keisti savo žaidimą. Šioje ekipoje lyderio vaidmens lemiamomis minutėmis ėmėsi V. Petrauskas, kurio dėka svečiams pavyko sumažinti savo atsilikimą iki 15-os taškų. Įpusėjus kėliniui po dviejų V. Petrausko taiklių baudos metimų – 60:51. Užsivedę svečiai, vedami V. Petrausko ir M. Žilinsko, toliau mažino deficitą. Sunerimę „If P&C Insurance filialo” atstovai, turėdami jau tik 7-ių taškų persvarą, tolimesnę taktiką nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Jau netrukus tolimą metimą smeigė M. Taraškevičius, o penktąją asmeninę pražangą užsidirbo D. Bimba. Likus 2,20 min. ekipas skyrė vos vienas taškas (62:61). Likus 6 sek. iki kėlinio pabaigos V. Petrauskas smeigė dvitaškį bei persvėrė rezultatą “Compensos” naudai. Šeimininkai suskubo prašyti minutinės pertraukėlės, tačiau per likusį laiką jiems taškų pelnyti nepavyko. “Compensa”  vieno taško skirtumu 65:64 įveikė „If P&C Insurance filialą”.

Vytautas Petrauskas, „Compensa“ krepšinio komandos narys:

Rungtynės buvo labai sunkios, kaip ir tikėjomės. Priešininkų ekipa ne pirmus metus rungtyniauja kartu, yra susižaidusi. O mes prieš atkrintamąsias labai nukentėjome – praradome kelis pagrindinius žaidėjus. Daug nesitikėjome. Kadangi „If P&C Insurance filialas” jaučia pralaimėjimo kartėlį dar iš praėjusio sezono, šiemet tikėjomės, kad jie žais stipriau. Taip ir buvo. O mes, netekę dviejų pagrindinių žaidėjų, labai strigome, trūkome susižaidimo. Pradėjome truputį nervintis, bet antroje mačo pusėje nusiraminome, pradėjome žaisti savo žaidimą, daugiau spausti ir agresyviau gintis. Žinoma, šiek tiek lėmė ir sėkmė – pataikėme keletą svarbių metimų, kurie mums suteikė daugiau jėgų kovoti. Tai ir padėjo laimėti.

Labai džiaugiamės! Svarbiausia, kad rungtynės praktiškai jau buvo pralaimėtos. Rungtynių pabaigą šiek tiek lėmė atsitiktinumas ir sėkmė, taip pat – šaltakraujiškumas. Žinoma, padėjo ir tai, kad pagrindinis priešininkų komandos žaidėjas susirinko penkias asmenines pražangas.

Valdemaras Jakubovskis, „If P&C Insurance filialas”:

Visas rungtynes žaidėme labai gerai, išskyrus ketvirtąjį kėlinį. Įmesti devynis taškus per lemiamą kėlinį ir laimėti turbūt labai sunku. Kas nutiko? Geras klausimas, nežinau. Ne tas laikas atsakinėti. Labai apmaudu pralaimėti vienu tašku, kai pirmavome 23-is. Dar finale...

„Compensa“, jeigu laimėjo, tikriausiai verta šios pergalės. Sveikiname, kad nepasimetė pralaiminėdami dideliu skirtumu, atsitiesė, pradėjo žaisti ir laimėjo. Ši komanda dabar jau čempionė keturis kartus iš eilės. Turbūt nėra taip paprasta laimėti keturis kartus iš eilės. „Compensa“ – gera komanda.