[2019]  [2018]  [2017]  [2016]  [2015]  [2014
[2013]  [2012]  [2011]  [2010]  [2009]  [2008]  [2007]  [2006]  [2005]  [2004]  [2003]  [2002

"Compensa" – "Draudikų taurės 2012" čempionai!
2012-04-24

Balandžio 21 d., šeštadienį, vykusiame 2012 m. Lietuvos draudikų Asociacijos krepšinio taurės varžybų finale "Compensa" 18 taškų persvara nugalėjo bendrovės "Lietuvos draudimas" komandą.

"Pradžioje sekėsi sunkiai, pirmieji du rungtynių kėliniai buvo labai įtempti – nesėkmingos atakos, nepavykę perdavimai, tritaškiai pro šalį. Tačiau po ilgosios pertraukos susikaupėm ir parodėm, ką galim", – varžybų eigą komentavo "Compensa" komandos kapitonas Artur Dolgovič.

Finale "Compensa" rinktinė, kurioje žaidė šios bendrovės gyvybės ir negyvybės draudimo atstovai, priešininkus nugalėjo rezultatu 84:68 (17:16; 12:14; 27:14; 28:24). Nugalėtojų komandoje finale žaidė A. Dolgovič, T. Milašius, S. Kačinskas, V. Petrauskas, D. Zuperka, T. Stankevič, R. Vysocki bei P. Visackas. Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo 23 taškus pelnęs Tomas Milašius.

"Draudikų taurės 2012" turnyre iš viso dalyvavo šešios rinktinės: "Compensa", "Balto link", "Lietuvos draudimas", "BTA draudimas", "PZU Lietuva", "IF draudimas". "Compensa" pelnė ne tik nugalėtojų titulą, bet taip buvo pripažinta rezultatyviausia turnyro komanda (pataikymo vidurkis – 70,4 taškų per varžybas).

Rezultatyviausiais bei naudingiausiais viso turnyro "Compensa" žaidėjais tapo Vytautas Petrauskas (22,8) ir Valdemar Narkevič (18).

Komandos kapitonas A. Dolgovič prisimena, kad turnyro metu buvo visko: ir pergalių, ir pralaimėjimų, ir draugiškų varžybų, ir įtemptos kovos. "Tačiau stengtis buvo verta – komandos pasirengimas bei vienybė puikiai atsispindi pasiektame rezultate", – reziumuoja komandos kapitonas.