Compensa Life » Kontaktid » Koostööpartnerid
Tervise kaitsmise huvides teenindame kontorites eelbroneeringu alusel. Eelbroneeringu saate mugavalt teha SIIN. KONTORIS ON MASKI KANDMINE KOHUSTUSLIK!

Partnerid

Kominsur Kindlustusmaakler OÜ

Villardi 22
10136  Tallinn
tel: 664 4388
faks: 645 5015
e-post: info@kominsur.ee
 

Pro Kindlustusmaakler OÜ

Kopli 72
10412  Tallinn
mob: 686 5166
e-post: info@prokm.ee
 

QLA INSURANCE OÜ

Joodi 54
72720  Paide
tel: 5662 2965
e-post: info@qlainsurance.com
Esindajad:
Karl Joosep Einmann
mob: 5305 7824,
e-post: karl.einmann@qlainsurance.com
Stefany Kaljut
mob: 5693 2887,
e-post: stefany.kaljut@qlainsurance.com
Taavi Laandu
mob: 5669 3147,
e-post: taavi.laandu@qlainsurance.com
Rene Peržinski
mob: 5837 6302,
e-post: rene@qlainsurance.com
Christopher Voolaid
mob: 5662 2965,
e-post: christopher@qlainsurance.com
Rait Õlge
mob: 5358 3143,
e-post: rait.olge@qlainsurance.com
 

Ultima Kindlustusmaakler OÜ

Tartu mnt 53
10115  Tallinn
tel: 681 9819
e-post: info@ultimakindlustus.ee
Esindajad:
Janek Ploom
mob: 5600 4218,
e-post: janek@ultimakindlustus.ee