Compensa Life » Kontaktid » Koostööpartnerid
Tervise kaitsmise huvides teenindame kontorites eelbroneeringu alusel. Eelbroneeringu saate mugavalt teha SIIN.

Partnerid

Kominsur Kindlustusmaakler OÜ

Villardi 22
10136  Tallinn
tel: 664 4388
faks: 645 5015
e-post: info@kominsur.ee
 

Pro Kindlustusmaakler OÜ

Kopli 72
10412  Tallinn
mob: 686 5166
e-post: info@prokm.ee
 

QLA INSURANCE OÜ

Joodi 54
72720  Paide
tel: 5662 2965
e-post: info@qlainsurance.ee
Esindajad:
Richard Kivimägi
mob: 5786 0259,
e-post: richard.kivimagi@qlainsurance.ee
Taavi Laandu
mob: 5669 3147,
e-post: taavi.laandu@qlainsurance.ee
Triinu Lihtsa
mob: 5306 1788,
e-post: triinu.lihtsa@qlainsurance.ee
Rasmus Mäemees
mob: +372 5629 3960,
e-post: rasmus.maemees@qlainsurance.ee
Markus Sossi
mob: 5303 4460,
e-post: markus.sossi@qlainsurance.ee
Rando Tomson
mob: +372 5649 8915,
e-post: rando.tomson@qlainsurance.ee
Christopher Voolaid
mob: 5662 2965,
e-post: christopher@qlainsurance.ee
Geir Samuel Voolaid
mob: 5838 0150,
e-post: samuel.voolaid@qlainsurance.ee
Rait Õlge
mob: 5358 3143,
e-post: rait.olge@qlainsurance.ee
 

Ultima Kindlustusmaakler OÜ

Tartu mnt 53
10115  Tallinn
tel: 681 9819
e-post: info@ultimakindlustus.ee
Esindajad:
Janek Ploom
mob: 5600 4218,
e-post: janek@ultimakindlustus.ee